Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

Zvětšení penisu díky tvorbě nových buněk.

Ortopedická extenze penisu. Tak funguje PHALLOSAN forte

Někdy hovoříme o tom, že můžete pomocí natahovacího systému PHALLOSAN forte svůj penis „trénovat“. Tato sportovní analogie je na místě, protože princip funkce systému PHALLOSAN forte skutečně připomíná klasický růst svalové hmoty. Ve sportu, například při posilování, dochází ke vzniku drobných trhlin ve vláknech svalstva, které představují podnět k růstu. Během procesu hojení jsou trhlinky vyplňovány novým buněčným materiálem a sval jako celek se zvětšuje. Penis sám o sobě sice nemá svalovou tkáň, ale přesto se dokáže podobnou stimulací k růstu zvětšit. Jemné natahování komplexní tkáně penisu (včetně topořivých tělísek) pomocí systému PHALLOSAN forte podněcuje trvalý růst buněk. Trvalým zatížením v tahu vznikají mikrotrhlinky, které jsou během procesu hojení vyplňovány novým buněčným materiálem. PHALLOSAN forte tak aktivuje zcela přirozený růst penisu. Penis tak získává na své délce i na svém objemu.

Rekking als een neoplatisch principiepe

To můžeme označit jako skutečný trénink penisu. Ze symptomů svalové únavy ale přitom nemusíte mít žádný strach. Dlouholetým výzkumem jsme systém natahovacích popruhů PHALLOSAN forte stále zdokonalovali, takže při optimální funkci a použití nedochází k bolestivosti. Sílu v tahu můžete nastavit individuálně. První dny můžete vnímat mírné brnění. Poté by si vaše tělo mělo na popruh a na zatížení v tahu zvyknout, takže PHALLOSAN forte prakticky neucítíte. Naše doporučení: Nejdříve nastavte minimální zatížení. Pokud se cítíte komfortně, můžete zátěž pomalu zvyšovat podobně, jako při posilování.

Jak to funguje: Žalud a předkožku zavedete do ochranného víčka z ultra jemného silikonu a do zvláštního kondomu. Následně upnete penis do přípravku na natahovacím popruhu, který zajistí trvalý, rovnoměrný a jemný tah. K dosažení nejlepších účinků musíte PHALLOSAN forte nosit nepřetržitě několik hodin denně po dobu několika měsíců. Velmi dobrých výsledků v rámci studie dosáhly ty pokusné osoby, které nosily PHALLOSAN forte po dobu půl roku osm hodin denně.


Výhody systému PHALLOSAN forte

 • Nepřekonatelný princip: Klinicky ověřené a spolehlivé prodloužení penisu
 • PHALLOSAN forte působí jemně a efektivně
 • Při dodržení návodu k obsluze nejsou známy žádné vedlejší účinky
 • PHALLOSAN forte je skrytý – pás nepostřehnete ani v úzkých riflích
 • Podle preferencí můžete výrobek skrytě nosit na pravé nebo levé slabině
 • Dlouhá doba nošení bez omezení díky protektoru z ultra jemného silikonu
 • Výrobek můžete mít nasazený bez potíží i přes noc
 • Žádné bolesti: Už po několika málo dnech PHALLOSAN téměř neucítíte
 • Pohodlné použití pro jakoukoliv velikost penisu
 • Integrovaná pumpička a měření síly v tahu
 • Antialergické materiály
 • Doživotní poradenství zdarma
 • Diskrétní přístup k placení a objednávání
 • V žádné případě nelze odvodit, jaké zboží jste si objednali: PHALLOSAN forte vám bude doručen v neutrálním balení

Ověřený princip funkce známý z medicínské techniky, inspirovaný přírodními národy

Tento princip funkce není v žádném případě novinkou. Zatím jen nebyl využit k ortopedickému zvětšení penisu. Ortopedové a jiné lékaři již řadu let používají různé metody natahování a prodlužování ke kosmetickým nebo terapeutickým účelům. Zvětšení částí těla metodami natahování nebo protahování má tradici u celé řady starých národů.

Například k nejžádanějším ženám etiopského kmene Mursi patří ty, které dokáží diskem, vloženým do spodního rtu, dosáhnout jeho největšího protažení. Takové zvyky jsou známy u celé řady přírodních národů Afriky, Jižní Ameriky a Aljašky. Stejným principem probíhá prodlužování krku nebo ušních boltců. Funkce systému PHALLOSAN forte je ve svém jádru těmito metodami vědomě inspirována, nicméně při správném použití nehrozí žádné újmy na zdraví. Kromě toho zajišťuje princip funkce mechanického natahování bezbolestné každodenní nošení.

V moderní medicíně se tohoto principu využívá například v ortopedii, v estetické a poúrazové chirurgii, při prodlužování noh (viz například www.beinverlaengerung.de). Při transplantaci pokožky je transplantovaná tkáň uměle natažena tak, aby došlo ke zvětšení plochy Před zvětšením prsů vytvoří prostor pro implantát tak zvaný expandér.

Využití systému PHALLOSAN forte v medicíně

Díky jednoduché, ale účinné funkci systému PHALLOSAN forte nemusíte vyhledat plastického chirurga, pokud si přejete zvětšit svůj penis.

Funkce, která podněcuje přirozený proces růstu, dělá ze systému PHALLOSAN forte v některých případech také medicínské zařízení k (podpůrné) terapii různých potíží. O systému PHALLOSAN se mimo jiné ve své zprávě zmiňuje časopis „Sexual Medicine“, přední odborný časopis pro urology, a to jednak v rámci tématu zvětšení penisu, ale i s ohledem na úspěšnou terapii zakřivení penisu pomocí systému PHALLOSAN. Dále pak může být systém PHALLOSAN forte využit formou doprovodné terapie při erektilní dysfunkci, například po operaci prostaty nebo při příčném ochrnutí. Pokud si váš ošetřující lékař bude přát články v originálním znění, rádi je zašleme.

PHALLOSAN forte - jednoduše spolehlivá alternativa!