Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

Prodloužení penisu se systémem PHALLOSAN forte: přirozeně a diskrétně.

Prodloužení penisu bez rizika a operace


 

Trvale a efektivně k větší radosti ze života

Také vy nejste spokojeni se svým penisem! Necítíte se jistě, když stojíte před zrcadlem, nebo si prostě jen přejete o pár centimetrů více radosti ze života? Mnozí muži sdílí vaše starosti a touží po delším penisu a o více pocitu sebedůvěry. Často je ale strach z chirurgického zákroku velký a riziko lze jen těžko posoudit. Přirozenou alternativou jsou mechanické metody prodloužení penisu pomocí vakuového systému a natahovacího přípravku. Obejdete se bez chirurgického zákroku a svůj penis prodloužíte efektivně a trvale. Často jsou ale tyto systémy vnímány jako nepohodlné a dokonce bolestivé. PHALLOSAN forte je patentovaný systém popruhů k prodloužení penisu, který spojuje úspěšnou mechanickou metodu s optimálním komfortem při nošení. Zvětšení penisu bez bolesti a bez rizika. Se systémem PHALLOSAN forte to už nemusí konečně být jen toužebné přání. Kontinuálním natahováním údu dosáhnete trvalého prodloužení penisu k více radosti ze života a vyšší sexuální atraktivitě.

Přirozené prodloužení penisu natahováním a tahem

PHALLOSAN forte je propracovaný natahovací systém k prodloužení penisu, který je výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje. Systém je založen na principu natahování a napínání tkáně pokožky tak, jak k tomu dochází například při posilování. Trvalým natahováním údu vznikají mikrotrhlinky v  tkáni, které tělo vyplňuje novými buňkami. Penis se prodlužuje a zvětšuje se také objem. Za rok je tak možné dosáhnout prodloužení penisu o zhruba 2,8 až 4,8 centimetru v závislosti na každodenní pravidelnosti používání systému popruhů. Kromě toho je tkáň v penisu silněji prokrvována, což může vést ke zlepšení potence silnějším erekcím. Někteří uživatelé také hovoří o zvýšení libida a větší chuti na sex. Následkem je často vyšší sebevědomí, sebepřijetí a jistota.

Klinická studie

Prečtěte si celou studii
zhotovenou uznávaným odborným lékařem Studie ze dne 15.04.2005 (PDF: cirka 200kB)
Otevřít data / Download

Diskrétní a nenápadné prodlužování penisu

PHALLOSAN forte není pouze účinný. Je také nenápadný a nabízí vysoký komfort použití. To je důležité především z toho důvodu, že výsledek přirozeného prodloužení penisu pomocí natahovacího systému PHALLOSAN forte závisí na každodenní době nošení. Čím déle penis natahujete, tím větší je úspěch. Z  tohoto důvodu není u výrobku PHALLOSAN na prvním místě pouze viditelný úspěch v podobě prodlouženého penisu. Při vývoji výrobku jsme se zaměřili i na pohodlí při nošení. Systém PHALLOSAN-forte se svými různě velkými pouzdry na penis přizpůsobí velikosti vašeho penisu. Popruh můžete díky nastavovací přezce individuálně nastavit a celý systém je z důvodu prostého a minimalistického designu pod oblečením zcela nenápadný. Systém PHALLOSAN forte přiložíte během několika málo minut a pomocí přiložené pumpičky sami rozhodnete, zda budete mít penis uložen na slabině vlevo nebo vpravo. Vzhledem k tomu, že pumpička je pevně instalována na systému popruhů, můžete i v průběhu dne podle potřeby PHALLOSAN forte na chvíli odložit a zase přiložit. Každý den a v zaměstnání tak můžete postupovat tak, jak jste běžně zvyklí a svůj penis můžete efektivně prodlužovat i v noci.

Bezpečně a jemně k delšímu penisu

PHALLOSAN forte je jemná a absolutně bezpečná metoda prodloužení penisu. Protektor z ultra jemného silikonu, který je součástí dodaného výrobku, chrání spolehlivě žalud před přílišným podtlakem. Indikační systém výrobku na bázi barev semaforu vám navíc umožní perfektní kontrolu síly v tahu, která působí na váš penis. Systém vás informuje, jaká síla je optimální pro prodloužení vašeho penisu a přispívá k bezpečnosti celého výrobku. Prokrvování penisu není omezeno v žádném okamžiku, kdy máte přiložen popruh. Můžete sedět v kanceláři, provozovat běžné každodenní aktivity nebo spát. PHALLOSAN forte se nenápadně a pohodlně přizpůsobí způsobu vašeho života. Přirozeným prodlužováním penisu dosáhnete bez chirurgického zákroku trvalých úspěchů a díky delšímu údu se budete těšit z pozitivního pocitu ze svého těla a z vyššího sebevědomí. Pohled do zrcadla už ve vás nemusí vzbuzovat nepříjemné pocity nebo přispívat k nejistotě. Naopak vás může posílit a dodat vám novou energii do všedního dne.

Dozvěďte se víc o PHALLOSANu

PHALLOSAN forte - jednoduše bezpečná alternativa!