Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

PHALLOSAN forte a PHALLOSAN plus+

NOVÝ PHALLOSAN plus+

Nyní ještě lepší rozšíření pro váš PHALLOSAN forte


PHALLOSAN plus+ penis stretcher

"S týmovou prací to jde lépe!" - před 5 lety (2018) jsme proto našim zákazníkům představili nový volitelný tyčový nástavec pro jejich PHALLOSAN forte. Systém tyčí PHALLOSAN plus+ nejenže umožnil našim zákazníkům používat vertikální směr tahu, pokud si to přáli, ale také odstranil nedostatek našeho osvědčeného a pohodlného systému pásů PHALLOSAN forte, na který si stěžovalo mnoho "siláků", a sice že díky svému principu umožňoval ještě větší tahové síly. Z klinických studií našeho ortopedického pásového systému víme, že především kontinuita používání je jistou cestou k trvalému úspěchu při zvětšování a narovnávání penisu - a ne nutně síla tahu, ale někteří prostě chtějí více - větší sílu tahu a více možností. Prostě PHALLOSAN plus+.


PHALLOSAN plus+ penis stretcher

Jak už bylo napsáno, s týmovou prací to jde lépe - to ovšem neznamená, že nemůžete dobré věci ještě vylepšit. S naším novým systémem PHALLOSAN plus+ opět přinášíme skutečné inovace, tentokrát v oblasti tyčových/pólových nástavců. Abychom zjednodušili často obtížný proces prodlužování přípravků, vyvinuli jsme revoluční integrovaný systém závitů, který do značné míry zamezuje nutnosti montáže a úprav přípravků. Jednoduchým zašroubováním nebo vyšroubováním závitů integrovaných v trakční vidlici lze PHALLOSAN plus+ během okamžiku nastavit na správnou délku, a to i při rovném nošení. Krátké (předmontované) průhledné objímky se závitem jsou vhodné pro délky penisu od 3 do 6,7 palce (8 až 17 cm). Pro delší délky penisu se zařízení jednou demontuje a nasadí se na něj dodávané dlouhé návleky se závitem. Ty jsou pak vhodné pro délky penisu od 4,7 do 8,7 palce (12 až 22 cm).
PHALLOSAN plus+ roste s vaším úspěchem - a to snadno a intuitivně.


Přehled výhod nového přípravku PHALLOSAN plus+

  • použitelné pro všechny velikosti zvonů PHALLOSAN
  • vhodné pro délky penisu od 3 do 8,7 palců (8 až 22 cm)
  • snadné nastavení tažné síly i během používání
  • stabilní trakce i při delším používání
  • volitelný vysoký komfort nebo vysoká přilnavost
  • větší a pohodlnější základní kroužek
  • žádné kovové části, materiály bez alergenů
  • snadná montáž a demontáž

PHALLOSAN forte a PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+ penis enlargement

PHALLOSAN plus+ s naším osvědčeným systémem vakuových chráničů vám umožní trvale prodloužit, zesílit a dokonce zlepšit vaši erektilní funkci pomocí více než 4,8 kg tažné síly.


Jsme společnost s více než 20 lety zkušeností v oblasti mužského zdraví.

Desítky patentů, klinické studie, spolupráce se světově uznávanými urology a vládními institucemi (např. Fraunhoferovým institutem) nám pomohly vyvinout produkty, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů bez bolesti a bez chirurgického zákroku. Naší značkou je vždy inovace. Po prvních systémech pro natahování pásu vám nyní s potěšením představujeme zcela vylepšený tyčový expandér jako doplněk k vašemu systému PHALLOSAN forte.

PHALLOSAN plus+ je k dispozici výhradně pro kupující našeho přípravku PHALLOSAN forte - při objednávce si prosím připravte objednací číslo svého přípravku PHALLOSAN forte nebo kontaktujte náš zákaznický servis, pokud jej již nemáte.

PHALLOSAN plus+ je ideální doplněk pro všechny, kteří chtějí svůj PHALLOSAN forte používat ještě efektivněji a flexibilněji.
Prostě noste svůj PHALLOSAN tak, jak se vám líbí!

The new PHALLOSAN plus+

Jak si mohu objednat přípravek PHALLOSAN plus+?