Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

Prodloužení penisu se systémem PHALLOSAN forte: přirozeně a diskrétně.

Přirození zvětšení penisu


 

Účinnost prokázána klinickými testy

PHALLOSAN forte je patentovaný natahovací systém k přirozenému zvětšení penisu bez chirurgického zákroku. Díky inspiraci přírodními národy a znalostem moderních medicínských postupů v oblasti expanze tkáně účinně zvětší váš penis trvalým natahováním údu. Během šesti měsíců je možné dosáhnout zvětšení penisu až o 4,9 centimetru. Takové jsou výsledky hodnocení klinické studie, provedené pod záštitou Prof. Dr. med. Sohna, primáře jedné z německých urologických klinik. V průměru se všech šest pokusných osob dosáhlo po šesti měsících úžasných 3,6 centimetru navíc a byl zaznamenán také větší objem penisu. U účastníků studie bylo prodloužení penisu spojeno také s lepší a silnější erekcí. Čtvrtina respondentů přitom uvedla, že navíc zažívá delší periodu ztopoření. Se systémem PHALLOSAN forte můžete toho všeho dosáhnout bez chirurgického zákroku. Bez bolesti, pohodlně a nenápadně.

Pohodlné a jemné zvětšování penisu

Systém vakuového protektoru PHALLOSAN forte ke zvětšení penisu má snadné použití a jeho nošení je pohodlné. Nasazením protektoru z ultra jemného silikonu na žalud chráníte žalud při přílišném tahu před otokem a zarudnutím. Protože přitom vyvíjíte mírný tlak na tkáň žaludu, můžete sílu v tahu později zvýšit a urychlit úspěšné zvětšování penisu. S nasazeným protektorem zaveďte penis do vakuového pouzdra. Dříve upevněný manžetový kondom se odvine a zabrání vniknutí vzduchu do vakuového pouzdra. Nyní použijte pumpičku, tím vtáhnete žalud hlouběji do pouzdra. Manžetový kondom těsně obepne penis. Třícestný ventil vakuové pumpičky pomůže vytvořit co nejlepší podtlak. Ten mimochodem můžete libovolně regulovat. Následně nasaďte popruh kolem boků. Penis je natahován pomocí pěnového kroužku a tažné vidlice. Promyšlený indikační systém na bázi barev semaforu informuje o  optimálním nastavení tahu ke zvětšování penisu. Úplné přiložení systému PHALLOSAN forte trvá jen několik málo okamžiků. Díky tomu můžete systém pohodlně odložit a zase nasadit, když jdete na toaletu.

Klinická studie

Prečtěte si celou studii
zhotovenou uznávaným odborným lékařem Studie ze dne 15.04.2005 (PDF: cirka 200kB)
Otevřít data / Download

Diskrétní přístup: Naše nejdůležitější zásada

Od každodenního použití až po platbu je zvětšování penisu pomocí systému PHALLOSAN forte absolutně diskrétní. Patentovaný systém popruhů je absolutně nenápadný i v úzkých riflích nebo ve speciálním pracovním oděvu. Nepostřehnutelně a nenápadně zvětšujte svůj penis při práci, ve volném čase nebo v noci. Vzhledem k tomu, že krevní oběh není narušen ani při možné erekci, můžete systém PHALLOSAN forte používat flexibilně i ve spánku. Bezbolestnost je zaručena v každém okamžiku. Navíc je dodání vašeho systému vakuového protektoru ke zvětšení penisu anonymní a v  neutrálním balení. V žádném případě není možné odvodit, o jaký výrobek se jedná. Ani při převodu úhrady na účet nemusíte uvádět žádný účel použití. Účet byl zřízen výhradně pro výrobek PHALLOSAN forte.

S vyšším sebevědomím k naplněnému pohlavnímu životu

Systém PHALLOSAN forte již pomohl mnoha mužům zvětšit penis. Díky tomu zmizely i pocity nejistoty, které se dříve týkaly sebevědomí a pocitu sebeúcty. Následkem je pozitivní pocit z vlastního těla, více suverenity a sebejistoty. Zvětšením penisu můžete vlít novou energii i do svého sexuálního života. Kde dříve panovaly obavy můžete zažít sebejistotu a dřívější dobré pocity. Využijte možností seznámit se s podrobnými zkušenostmi našich zákazníků a udělat si tak autentický obrázek o systému PHALLOSAN forte. To nejlepší: Na všechny součásti výrobku kromě manžetového kondomu a protektoru získáváte dvouletou záruku. Mimo to můžete objednávat náhradní díly a příslušenství pohodlně online z našeho internetového obchodu. Všechny součásti, které jsou v kontaktu s pokožkou, mají ověřený obsah škodlivin podle normy Ökotex/100. Výběrem použitého materiálu bylo navíc minimalizováno nebezpečí vzniku alergie. Otestujte jedinečný a patentovaný vakuový protektorový systém PHALLOSAN forte ke zvětšení penisu a objednejte výrobek pohodlně a diskrétně online na stránkách www.phallosan.com.

Dozvěďte se víc o PHALLOSANu

PHALLOSAN forte - jednoduše bezpečná alternativa!