Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

PHALLOSAN forte byl vyvinut pro bezoperační zvětšení a narovnání penisu.

Použití

PHALLOSAN forte byl vyvinut pro bezoperační zvětšení a narovnání penisu. Metoda vakuumprotektoru PHALLOSAN forte je vhodná pro úspěšné používání při lehkém selhání erekce, křivém penisu a u malého penisu.

Úspěch PHALLOSAN forteu spočívá v jednoduchém, bezoperativním, bezbolestném (atraumatickém) natahování kompletní tkáně penisu a v ní uchovaných topořivých tělísek a tím podporující tvoření nových buněk. Tento princip je u primitivních národů známý už přes století - až do vývoje PHALLOSAN forteu neexistoval na světě žádný systém, který by dlouhodobě a bezbolestně garantoval natažení.

Užívání PHALLOSAN forteu po několik měsíců se dá zrekapitulovat touto rovnicí:

3 (měsíce doby nošení) plus X = trvalý růst nových buněk, a tím trvalý přírustek jak v délce tak i v šířce.

V ortopedii je přes 20 let známá podobná metoda prodloužení nohou: Po operativním oddělení kosti se provede systematicky kontrolované natažení. Experti pracují se systémem závitu, s kterým se noha milimetr po milimetru natahuje. Takto se nejen vytváří nové kostní buňky - aniž by se poškodili buňky nervů a krevních cév - ale i buňky kožního vaziva a svalů. Takto docílený nárůst délky pomohl mnoha pacientům k lepší životní kvalitě - podobně jako PHALLOSAN forte.

Pro úspěšné a tím také trvalé prodloužení nebo zvětšení penisu se musí být v penisu vytvořeny nové buňky. PHALLOSAN forte dokáže díky slabému tlaku a síle natažení zvětšit a změnit (při zkřivení) formu topořivých tělísek. Během několika měsíců dosáhnou nové buňky třidimensionálního rozsahu. Takto roste penis nejen do délky ale i do šířky. Tento efekt zůstane natrvalo, i po ukončení užívání PHALLOSAN forteu systému vakuového protektoru.

Síla natažení se dá plynule regulovat, silnější kontinuální natažení není škodlivé, i když doporučujeme spíše mírnou sílu natažení. Heslo: Soft Power, nepřetržitě a pravidelně.

Na začátku používání PHALLOSAN forteu je možné, že ucítíte slabé brnění. Tohle dozní po prvních dnech nošení.

PHALLOSAN forte se používá i v jiných oblastech: