Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

Tréning topořivých tělísek.

Následná péče po operaci prostaty

Tréning topořivých tělísek

Experti si myslí, že je rozhodující "trénovat" již pár týdnů po operaci topořivá tělíska. Bez pravidelného přísunu kyslíku díky zvýšenému prokrvení se tkáň topořivých tělísek začne přetvářet do nepružného vaziva. Přechod do kolagenních struktur pozná pacient na zmenšení a menším objemu penisu. Tyto náklady nejsou bohužel hrazeny nemocenskou pojišťovnou. Pacienti, kteří tyto léky kvůli vedlejším účinkům nesnáší, najdou v PHALLOSAN forteu alternativní terapii. Jen s podporující pomocí při erekci zažije operovaný muž znovu sexualní uspokojení.

Dobrá následná péče po operaci prostaty je velmi důležitá!

Řešení: Terapie PHALLOSAN forteem

Terapie PHALLOSAN forteem je levná. PHALLOSAN forte dráždí tkáň topořivých tělísek a vyvolává tímto její regeneraci. Dráždění nastává pomocí elastického pásu, na kterém je připevněn ochraný klobouček s prezervativem. Tento převádí šetrně celou sílu tahu na penis. PHALLOSAN forte se může používat jako doplněk k lékům, které jsou dál nahoře uvedeny, nebo se může používat i samostatně. pás můžete nosit ve dne skrytý pod kalhotama nebo v noci při spánku. Terapie je mechanická. Díky nízkému tlaku se pasivně pumpuje krev do penisu a tím dojde k přísunu kyslíku.

PHALLOSAN forte se už roky s úspěchem užívá při zkřivení, nebo menších deformacích, ale taky při malém penisu (mikropenis). Přístroj má certifikační CE symbol. Nabízí ho vsechny německé, rakouské a švýcarské lékárny.

Farmaceutické ústřední číslo/farmaceutický kód:

Německo: FPČ 08610086

Rakousko: FPČ 3204565

Švýcarsko: FK 3364866

Dozvěďte se víc o PHALLOSANu

PHALLOSAN forte - jednoduše bezpečná alternativa!