Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

PHALLOSAN forte - jednoduše bezpečná alternativa!

PHALLOSAN forte - pro muže s formátem

Vídeo - PHALLOSAN forte


 


PHALLOSAN forte je celosvětově jediný patentovaný ortopedický pásový systém s revoluční vakuum-protektor-technikou - pro větší výsledek ke zvětšení a narovnání penisu, který vám dopomůže k nové suverenitě a získání více životní kvality.

PHALLOSAN forte zvětšuje i žalud, protože natahování vakuovou technikou začíná už na špičce žaludu.

Jiné přístroje začínají s natahováním až za žaludem. Disponujeme desetiletou zkušeností v produkci a použití systému k zvětšení, prodloužení a/nebo narovnání penisu. Dlouholetý výzkum a analýza tisíců odpovědí našich zákazníků nám dopomohli ke zdokonalení systému PHALLOSAN forte.

Existují "natahovadla" a existuje PHALLOSAN forte. Dozvěďte se víc o funkci našeho vakuum-protektor-systému s jemnou sílou.

Princip:

Tkáň penisu se kontinuálně a lehce natahuje a je takto stimulována ke tvorbě nových buněk. PHALLOSAN forteem je vytvářen - v podstatě nepatrný - vakuový podtlak, který působí od žaludu přes celý penis. Díky vysokému komfortu při nošení PHALLOSAN forteu nepůsobí uživateli námahu tento systém nosit až deset hodin bez omezení - podstatná podmínka pro úspěch! A: PHALLOSAN forte vám ušetří každou nepříjemnost - náš systém nikdy nevypadne z kalhot jako jiné podobné pomůcky.

Na rozdíl od takzvaných "streching" systémů poskytuje PHALLOSAN forte nejen záruku bezbolestného nošení. PHALLOSAN forte se dá nosit i v noci, protože se tento systém na penisu kdykoliv přizpůsobí možné erekci. Cirkulace krve není nikdy omezena. Nebezpečí zranění jako u jiných systémů neexistuje.

Zdravotní záruka:

PHALLOSAN forte je označen CE symbolem a odpovídá EC Council Directiv 93/42/EEC. Kromě toho splňuje normu EN 980, EN ISO 14971 a EN ISO 10993-1. PHALLOSAN forte je vyráběn podle lékařských požadavků evropského zdravotnictví. Materiály, které jsou při produkci používány jsou snášenlivé a kontrolované na biokompatibilitu. Elastický pás, který je speciálně vyrobený pro PHALLOSAN forte pro zvětšení penisu, neobsahuje formaldehyd. Používané přísavné kondomy neobsahují alergeny ani latex. Opěrné ložisko na elastickém pásu je z vybrané silikonové pěny.

Použití je naprosto bezbolestné. Přístroj je možné nosit až po dobu 10ti hodin denně i v noci a podle toho se řídí úspěšnost možného výsledku. Díky podtlaku, který vzniká ve zvonu, je znemožněno vyklouznutí žaludu, tento podtlak působí podstatně na zvětšení žaludu. Velikost napnutí se dá průběžně regulovat pásem.

Čištění dílů je bezproblémové. podrobný návod používání s obrazovou přílohou se nachází v balení. Všechny díly pásu se dají jednotlivě objednat. Suché zipy umožňují jednoduchou a komfortní výměnu.

Nově vyvinutý ochranný klobouček chrání žalud a předkožku před přílišným napnutím a před zčervenáním a opuchnutím. Tento klobouček působí jemný tlak na povrchu tkáně, srovnatelný s kompresními punčochy nebo oblekem jet pilota. K dosažení rychlejšího výsledku je možné napnutí zvýšit.NOVINKA: PHALLOSAN Vertical

PHALLOSAN Vertical

Objevte nejnovější inovaci od Swiss Sana: PHALLOSAN Vertical. Tento sofistikovaný systém vám nabízí zcela nový způsob nošení PHALLOSAN. Díky speciálně vyvinuté kolenní manžetě s integrovaným systémem pásu můžete nyní nosit penis nejen pohodlně kolem boků, ale také vertikálně podél vnitřní strany nohy. Podobně jako náš osvědčený PHALLOSAN forte nabízí PHALLOSAN Vertical možnost diskrétního používání pod oblečením nebo pohodlného používání během spánku.

Nastavení napětí PHALLOSAN Vertical je intuitivní: místo posuvné přezky použijete praktický suchý zip. Manipulace je mimořádně snadná a komfort nošení vás přesvědčí.

Chcete se dozvědět více? Náš tým podpory vám rád pomůže - ať už prostřednictvím aplikace WhatsApp, e-mailu nebo telefonu. Rádi vám poradíme a zodpovíme vaše dotazy.