Zvětšení penisu / Prodloužení penisu

PHALLOSAN forte je medicínský produkt.

Lékařské informace

Náš vyvinutý přístroj PHALLOSAN forte je patentovaný. Prinzip spočívá v natahování penisu a topořivých tělísek, přístroj se lehce ovládá a je bezbolestný a při delším používání vyvolává nejen prodloužení ale i zvětšení objemu penisu.

Základem pro úspěšnou metodu je jak poznání tvorby nových buněk a tkáně u mechanických metod roztahování v medicíně, tak i zkušenosti z etnologie jako například prodloužení uší, úst nebo penisu u afrických nebo indických národních skupin.

Metoda natahování se v moderní medicíně praktikuje již delší dobu. V ortopedii je přes 20 let známá metoda prodloužení noh. Po operativním oddělení kosti se provede systematicky kontrolované natažení. Tato metoda pracuje se systémem závitu, s kterým se noha milimetr po milimetru natahuje. Takto se nejen vytváří nové kostní buňky ale i buňky kožního vaziva a svalu aniž by se poškodily nervy a krevní cévy. Tato metoda umožní přírustek délky až několik centimetrů. I v plastické chirurgii se získává nová kůže k transplantaci umělým natahováním.Také po masektomii se dočasným vložením expanderu (roztahovadla) získává místo pro nový implantát.

Kongresy a odborné veletrhy

61. Kongres německé společnosti pro urology e.V. (DGU)

61. Kongres německé společnosti pro urology e.V. (DGU)

Čtyřdení kongres v Drážďanech od 16. Do 19. září 2009 nabídl celkový přehled nejnovějších vědeckých poznatků v oboru urologie.

PHALLOSAN forte tam byl představen publiku. Zájem o konzervativní terapii proti zmenšení penisu byl velmi vysoký. Po odstranění prostaty nebo močového měchýře dochází k výraznému zmenšení penisu. Pro dotyčného muže je tento vedlejší účinek traumatický. PHALLOSAN forte simuluje v těle erekce a v místech, kde vznikají nové bezbolestné trhlinky, začíná tělo vytvářet nové buňky a způsobí takto zvětšení objemu.